Instalacja systemów alarmowych

Kolejną oferowaną przez nas usługą, oprócz instalacji systemów CCTV , jest instalacja systemów alarmowych – zarówno systemów zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Montaż takich urządzeń jest możliwy zarówno na posesji prywatnej, jak i np. w firmach czy sklepach. Alarm jest wciąż jednym z najchętniej wybieranych przez Klientów środków zabezpieczenia mienia przed kradzieżą oraz zapewnienie sobie spokoju.

W naszych instalacjach systemów alarmowych korzystamy wyłącznie z urządzeń sprawdzonych, cenionych producentów. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że zamontowany system będzie działał bez zarzutu i zawsze spełni swoją funkcjię.

Zespół naszej firmy ma bogate doświadczenie w instalacji i montażu systemów alarmowych u różnych Klientów. Wśród montowanych przez nas urządzeń są: najnowocześniejsze czujki, sygnalizatory, sterowniki posiadające wszystkie wymagane atesty jakości. Dzięki naszej fachowej wiedzy jesteśmy w stanie doradzić każdemu Klientowi w zakresie doboru optymalnego alarmu. Nasze instalacje alarmowe mogą być zintegrowane z innymi rodzajami zabezpieczeń.

Zalety wykorzystania systemów alarmowych:

  • wyższy poziom bezpieczeństwa nieruchomości,
  • znaczące obniżenie ryzyka włamania w dzień i w nocy dochodzące nawet do 95%,
  • zdalna obsługa systemu przez Internet lub smartfon,
  • zdalne sterowanie np. ogrzewanie, klimatyzacją, oświetleniem,
  • możliwość uzyskania zniżki podczas ubezpieczenia nieruchomości dochodzącej (zależnie od ubezpieczyciela) nawet do 40%,
  • możliwość połączenia systemu alarmowego z systemem agencji ochrony.

Klientów prywatnych i komercyjnych zainteresowanych instalacją systemów alarmowych zapraszamy do kontaktu z biurem naszej firmy w Warszawie. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne i merytoryczne oraz profesjonalne podejście do ochrony Państwa mienia. Warto nam zaufać!

Potrzebujesz szczegółowej informacji, wyceny dopasowanej do potrzeb? Masz pytania lub wątpliwości?

Zostaw nam
swój kontakt

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.ochrona-got.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OCHRONA-GOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, 01-402 Warszawa, Erazma Ciołka 13 -1, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem ochrona@ochrona-got.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny