Serwis systemów

Agencja ochrony osób i mienia OCHRONA-GOT jest głęboko zaangażowana w rozwój swojej podstawowej oferty. Firma od wielu lat mieści się w Warszawie i świadczy profesjonalne usługi zabezpieczenia osób oraz różnego typu obiektów. Rozwija także działalność pozwalająca na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa chronionego mienia i klientów. Podejmuje się instalacji systemów CCTV, czyli telewizji dozorowej. Systemy CCTV to skomplikowana instalacja składająca się z kamer przemysłowych, monitorów i rejestratorów obrazu, pozwalająca na stały dozór wizualny obiektu. Zajmujmy się także montażem instalacji alarmowych wewnętrznych i zewnętrznych.

Skuteczne naprawy i stały serwis

Nasza agencja ochrony podejmuje się usług zwianych z serwisem systemów CCTV oraz instalacji alarmowych. Dokonujemy przeglądów i regularnych regulacji systemów, a w przypadku niedomagań przeprowadzamy szybkie naprawy. Zdajemy sobie sprawę, że od jakości i sprawności systemów zabezpieczeń elektronicznych zależy bezpieczeństwo Waszych domów i firm, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by serwisowane przez nas systemy działały bezawaryjnie przez jak najdłuższy czas. Aby ten warunek mógł się spełnić, konieczne są regularne serwisy systemów CCTV oraz instalacji alarmowych, tak by moc wychwycić ewentualne usterki.

 

Zadbaj o system telewizji przemysłowej w swoim obiekcie, upewnij się, że instalacja alarmowa działa prawidłowo i w razie niebezpieczeństwa wykryje próbę wtargnięcia! Wezwij nasz serwis!

Potrzebujesz szczegółowej informacji, wyceny dopasowanej do potrzeb? Masz pytania lub wątpliwości?

Zostaw nam
swój kontakt

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.ochrona-got.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OCHRONA-GOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, 01-402 Warszawa, Erazma Ciołka 13 -1, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem ochrona@ochrona-got.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny