Agencja ochrony – informacje o firmie

Nasza firma powstała w odpowiedzi na rosnące oczekiwania rynku usług ochroniarskich. Wśród naszej kadry kierowniczej znajdują się osoby posiadające niekwestionowany autorytet w środowisku ochrony biznesu, którzy od wielu lat działają w branży.

Świadcząc usługi wprowadzamy na rynek produkty o wysokim zaawansowaniu technologicznym i organizacyjno-technologicznym. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość usług ochroniarskich przy zachowaniu ich konkurencyjnych cen.

Numer koncesji

Jak wszystkie firmy ochroniarskie, tak i nasza agencja ochrony z Warszawy, musiała sprostać wymogom posiadania odpowiednich dokumentów potwierdzających kwalifikacje. Ochrona-GOT Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku ogólnokrajowym na podstawie Koncesji MSWiA w zakresie usług ochrony osób i mienia o nr. L-0016/22.

Usługi

Korzystamy z najlepszych i najnowocześniejszych systemów ochraniających. Wiemy wszystko na temat miejsc, których zabezpieczenia podejmujemy się. Do miejsc i obiektów, które ochraniamy, wysyłamy nasze patrole interwencyjne. Świadczymy usługi z zakresu ochrony przedsiębiorstw różnej wielkości oraz ochrony miejsc użytku publicznego.
Obok usług z zakresu ochrony mienia oferujemy usługi z zakresu ochrony osób. Specjalizujemy się w ochronie fizycznej. Zaufało nam już wielu użytkowników z całej Polski.

Zajmujemy się montażem nowoczesnych systemów monitoringu, w tym instalacją systemów CCTV oraz instalacją systemów alarmowych. Zaawansowane technologicznie systemy zakładamy po to, by zapewnić ochronę mienia na najwyższym poziomie. Chcemy, aby nasi Klienci spali spokojnie i wiedzieli, że – kiedy wrócą do biura po urlopie – wszystko będzie wyglądało tam tak, jak wtedy, gdy je opuszczali. Realizując zadania z zakresu ochrony mienia, szanujemy prywatność naszych klientów. W razie sytuacji zagrożenia nasi pracownicy bardzo szybko stawiają się na miejscu i są gotowi do sprawnego i efektywnego działania na rzecz bezpieczeństwa.

Ochrona firm na najwyższym poziomie

Jednym z najważniejszych aspektów naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu ochrony firm. Dbamy o bezpieczeństwo pracowników, gdy znajdują się w biurze, a ponadto zajmujemy się ochroną mienia, gdy przedsiębiorstwo jest zamknięte, np. w czasie świąt, wakacji czy w nocy. Zdajemy sobie sprawę, jak odpowiedzialnym zadaniem jest ochrona firm, w których na co dzień pracują ludzie, w których znajduje się sprzęt elektroniczny oraz w których są przechowywane ważne dane. Zapraszamy do współpracy!

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

01-445 Warszawa ul. Erazma Ciołka 13 lokal 1 OCHRONA-GOT Sp. z o.o.

Potrzebujesz szczegółowej informacji, wyceny dopasowanej do potrzeb? Masz pytania lub wątpliwości?

Zostaw nam
swój kontakt

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.ochrona-got.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OCHRONA-GOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, 01-402 Warszawa, Erazma Ciołka 13 -1, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem ochrona@ochrona-got.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny