Ochrona konwojów

Nasza agencja z Warszawy zapewnia ochronę również profesjonalną ochronę konwojów. Podejmujemy się zleceń na zabezpieczenie przewozu gotówki, papierów wartościowych, ważnych dokumentów czy innych cennych dla Klientów dóbr. Mogą mieć Państwo pewność, że gdy przesyłka będzie już w naszych rękach, bezpiecznie dotrze na miejsce przeznaczenia.

Skuteczna ochrona konwojów wymaga posiadania odpowiedniego zespołu przeszkolonych specjalistów, którzy regularnie sprawdzają swoje umiejętności. Przy ochronie konwojów nieodzowne jest również odpowiednie wyposażenie pracowników ochrony w m.in. broń, kamizelki kuloodporne czy środki łączności. Do transportu wykorzystuje się specjalnie przystosowane samochody. Każda akcja konwoju jest staranie kierowana i monitorowana, również przez system GPS.

Jeśli potrzebują Państwo rzetelnego i doświadczonego partnera w zakresie ochrony konwojów, zapraszamy do kontaktu. Chętnie wykorzystamy naszą specjalistyczną wiedzę z zakresu ochrony, aby pomóc Państwu z transportem wartościowych przesyłek.

Potrzebujesz szczegółowej informacji, wyceny dopasowanej do potrzeb? Masz pytania lub wątpliwości?

Zostaw nam
swój kontakt

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.ochrona-got.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OCHRONA-GOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, 01-402 Warszawa, Erazma Ciołka 13 -1, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem ochrona@ochrona-got.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny