Mobilna wieża monitorująca

Mobilne wieże monitorujące to innowacyjne rozwiązanie, które ułatwia monitorowanie miejsc, w których jest niemożliwe lub bardzo trudne zastosowanie rozwiązań znanych z klasycznej infrastruktury monitoringu a rozwiązania oparte na pracy ludzkiej są często nieskuteczne lub po prostu zbyt drogie.

Dzięki lekkiej, mobilnej konstrukcji zmieniają one sposób postrzegania monitoringu jako elementu skomplikowanej infrastruktury.

 

Przykładowa specyfikacja podstawowa/uruchomienie

Klient otrzymuje bezpłatnie aplikację do obsługi wraz z możliwością podglądu kamer na urządzeniu stacjonarnym lub mobilnym. GOT TOWER jest wyposażony w kamery z wbudowanym czujnikiem ruchu, zaawansowaną analizą detekcji, która dodatkowo podwyższa poziom zabezpieczenia. OCHRONA-GOT - oferuje Wieżę zasilaną prądem stałym 230V/32A wraz z opcją dodatkową tj. lampą oświetleniową chronionego obiektu z czujnikiem zbliżenia (wyposażenie na życzenie Klienta). GOT TOWER - jest standardowo wyposażona w akumulatorowy system podtrzymania tzw. awaryjnego, na okoliczność przerw w dostawie zasilania głównego. W przypadku wykrycia obecności osób nie upoważnionych podczas uzbrojonego systemu i braku spełnienie poniższej wymienionych okoliczności Operator Centrum Monitoringu Wizyjnego natychmiastowo wysyła Grupę Interwencyjna. GOT TOWER - jest również wyposażone w głośnik przez który operator może przekazywać informację do osób przebywających na obiekcie jak również wzywać do opuszczenia obiektu jeśli ktoś wkroczy na teren obiektu przez przypadek. Operator po naruszeniu wyznaczonego obszaru z zaawansowana detekcją, dokładnie analizuje zdarzenie, obraz ze wszystkich dostępnych na obiekcie w monitoringu wizyjnym kamer, następnie w ewidentnych zdarzeniach i braku nie odstąpienia intruza na polecenia głosowe Operator CM-GOT wysyła zmotoryzowany patrol interwencyjny.

Zastosowanie

  • Place budów
  • Park maszyn
  • Imprezy eventowe (wydarzenia miejskie)
  • Farmy fotowoltaiczne,
  • I inne obiekty czy wydarzenia sportowe

Mobilna wieża monitorująca

Potrzebujesz szczegółowej informacji, wyceny dopasowanej do potrzeb? Masz pytania lub wątpliwości?

Zostaw nam
swój kontakt

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.ochrona-got.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OCHRONA-GOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, 01-402 Warszawa, Erazma Ciołka 13 -1, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem ochrona@ochrona-got.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny