Ochrona mienia

Agencja Ochrony GOT to firma ochroniarska podejmująca się skutecznej ochrony mienia w Warszawie i okolicach. Wieloletnie doświadczenie oraz najnowsze środki techniczne i znakomita logistyka działań upoważnia nas do przedstawiania naszej agencji ochrony jako jednej z bardziej skutecznych i budzących zaufanie wśród klientów.

Ochroną mienia obejmujemy wiele obiektów

Uniwersalność działania profesjonalnej agencji ochrony pozwala na dostosowanie środków do specyfiki chronionego obiektu. Z tego względu z równym skutkiem podejmujemy się ochrony firm, przedsiębiorstw i ochrony budynków. Zabezpieczamy poprzez ochronę stacjonarną, czyli stała obecność naszych pracowników osiedla mieszkaniowe, parki logistyczne, place zabaw, obiekty magazynowe, place budów i obiekty sportowe. Praktycznie możemy chronić wszystkie obiekty wymagające nadzoru w dzień i w nocy. Prowadzimy ochronę permanentną lub okazjonalną, np. podczas imprez plenerowych lub wydarzeń sportowych.

Nowoczesna technika i wysokie kompetencje pracowników

Usługi ochroniarskie na wysokim poziomie wymagają nie tylko doświadczonych i szkolonych ochroniarzy, ale również dobrego zaplecza technicznego. Nasza firma ochroniarska dysponuje nowoczesnymi systemami łączności, szybkimi pojazdami oraz każdym innym sprzętem niezbędnym w pracy ochroniarskiej. Nasi pracownicy to fachowcy z długoletnim doświadczeniem, wyczuleni na wszelkie symptomy ewentualnego niebezpieczeństwa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertę ochrony przedsiębiorstw, domów prywatnych oraz innych obiektów wymagających stałego monitoringu i ochrony.

 

Trzymamy pieczę nad chronionymi obiektami przez okrągłą dobę. W razie potrzeby reagujemy natychmiast, uruchamiając nasze szybkie patrole interwencyjne. Aby zwiększyć skuteczność ochrony oferujemy montaż instalacji CCTV oraz instalacji systemów alarmowych. Prowadzimy także naprawę i serwis systemów CCTV i alarmów.

 

Zapraszamy do biura Ochrona - GOT

Warszawa, ul. Ciołka 13

Potrzebujesz szczegółowej informacji, wyceny dopasowanej do potrzeb? Masz pytania lub wątpliwości?

Zostaw nam
swój kontakt

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.ochrona-got.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OCHRONA-GOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, 01-402 Warszawa, Erazma Ciołka 13 -1, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem ochrona@ochrona-got.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny