Instalacje CCVT

W ramach ochrony elektronicznej oferujemy instalację systemów CCTV, czyli ang. Closed-Circuit TeleVision – telewizyjnych systemów dozorowych (tzw. telewizja przemysłowa). W systemie CCTV obraz zostaje przesyłany z kamer do monitorów lub rejestratorów obrazu. Tego rodzaju ochroną można objąć zarówno pojedyncze budynki (np. banki czy szkoły), jak i kompleksy budynków, a nawet całe miasta i osiedla.

Instalacja systemów CCTV zdecydowanie podnosi poziom bezpieczeństwa w obiektach. Dzięki monitoringowi nagrane zostają wszelkie podejrzane zdarzenia i może on odtworzyć ich przebieg oraz pomóc w ustaleniu tożsamości osób, które np. próbowały okraść sklep. W przypadku obiektów o znaczeniu strategicznym np. lotnisk czy dworców kolejowych instalacja systemów CCTV ma też duże znaczenie w wykrywaniu zagrożeń terrorystycznych.

Systemy monitoringu montowane w miastach, w parkach, na osiedlach powalają na monitorowanie wszelkich naruszeń prawa (np. wandalizm, kradzieże, rozboje) czy wypadków. Dzięki nim odpowiednie służby mogą szybko reagować, gdy zachodzi taka konieczność. W przypadku budynków dzięki instalacji systemów CCTV mogą w odpowiedni sposób zareagować członkowie personelu technicznego budynku.

Nasza firma, poza ich instalacją, oferuje również serwis systemów CCTV.

Dlaczego warto wyposażyć się w system CCTV?

Żyjemy w czasach ogromnych możliwości, jednak jest to okupione nie mniejszymi zagrożeniami. Z tego powodu instalacja systemów CCTV cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród firm, instytucji, obiektów użyteczności publicznej, jak i inwestorów prywatnych. Monitoring wizyjny o różnym stopniu zaawansowania wykorzystują branże ze wszystkich gałęzi nowoczesnej gospodarki, chroniąc tym samym swoje mienie ruchome, jak i tajemnice przedsiębiorstwa. Rozliczne badania pokazują, że miejsca wyposażone w kamery monitoringu wizyjnego są dużo mniej narażone na próby kradzieży oraz inne przestępstwa.

Dodatkowo kamery w firmie pozwalają na bieżącą kontrolę nad przedsiębiorstwem oraz zespołem. Ma to o tyle duże znaczenie, że szacuje się, iż ponad 90% strat w firmach ponoszone jest z winy nieuczciwych pracowników. I nie mamy tutaj na myśli jedynie strat materialnych wynikających z przywłaszczenia sobie mienia pracodawcy, ale również straty liczone w czasie np. z powodu przedłużających się przerw, nieustannego przeglądania telefonu komórkowego w miejscu pracy oraz innymi przejawami lekceważenia obowiązków służbowych. Widać więc jak na dłoni, że instalacja systemów CCTV to jednorazowy wydatek, który może realnie zapobiec stratom i zapewni nam poczucie bezpieczeństwa przez kilka lub kilkanaście lat.

W przypadku zainteresowania instalacją lub serwisem systemów CCTV zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w Warszawie. Chętnie odpowiemy również na pytania dodatkowe i pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu. Zapraszamy!

Potrzebujesz szczegółowej informacji, wyceny dopasowanej do potrzeb? Masz pytania lub wątpliwości?

Zostaw nam
swój kontakt

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.ochrona-got.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OCHRONA-GOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, 01-402 Warszawa, Erazma Ciołka 13 -1, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem ochrona@ochrona-got.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny