Ochrona osób

Agencja Ochrony osób GOT specjalizuje się w ochronie fizycznej. Naszą bogatą ofertę kierujemy nie tylko do mieszkańców Warszawa, ale rozszerzamy nasze usługi na cały kraj. Ochrona osób prywatnych, a także celebrytów, polityków czy też przedsiębiorców to zadanie wymagające dużych kompetencji oraz zdolności organizacyjnych. Nasi pracownicy to wyszkoleni i wciąż uczestniczący w zajęciach podnoszących kwalifikacje ochroniarze.

Zaawansowane techniki ochrony

Nie bez znaczenia w ochronie osób ma nowoczesna technika. To dzięki najnowszym technologiom w dziedzinie zabezpieczeń obiektów możemy monitorować ochraniane osoby. Systemy alarmowe i systemy CCTV pozwalają na dokładną analizę zagrożeń, a wiedza i doświadczenie umożliwiają udaremnianie włamań i podnoszą skuteczność w ochronie obiektów. Jeśli czujesz się zagrożony, martwisz się o bezpieczeństwo swojej rodziny, to zgłoś się dna nas.

Doświadczenie i wiedza w ochronie osób

Dlaczego warto nam zaufać? Odpowiedź jest prosta! Zgromadziliśmy duży bagaż doświadczeń, który pozwala nam na skuteczną analizę zagrożeń, zarówno ze strony intruzów, jak i włamywaczy. Rozpoznajemy niebezpieczne zachowania osób bezpośrednio zainteresowanych atakiem na chronionego przez nas klienta. Nasze procedury doprowadziliśmy do perfekcji. Patrole interwencyjne i ochroniarze doskonale wiedzą jak mają zachować się w momencie włamania do obiektu, jak też w chwili zagrożenie zdrowia i życia klienta. Dysponujemy najnowszym systemem łączności i powiadamiania o zdarzeniach oraz poruszamy się spawanymi i szybki pojazdami. Jesteśmy gotowi do działania przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W dzień i w nocy czuwamy nad Waszym bezpieczeństwem. Jesteśmy dyskretni, a w razie zagrożenia skuteczni i efektywni. Szukasz najlepszej ochrony osób przed zagrożeniem, zadzwoń do naszej firmy ochroniarskiej!

 

 

Zapraszamy do naszej siedziby:

Warszawa, ul. Ciołka 13

Potrzebujesz szczegółowej informacji, wyceny dopasowanej do potrzeb? Masz pytania lub wątpliwości?

Zostaw nam
swój kontakt

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.ochrona-got.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OCHRONA-GOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, 01-402 Warszawa, Erazma Ciołka 13 -1, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem ochrona@ochrona-got.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny