Patrol interwencyjny

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu ochrony, w tym zapewniamy patrole interwencyjne na terenie Warszawy. Gwarantujemy wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy swój profesjonalizm oraz zaangażowanie okazują każdego dnia. Dzięki patrolom interwencyjnym oraz monitoringowi wizyjnemu jesteśmy w stanie błyskawicznie zareagować na alarm i pojawić się bardzo szybko na miejscu zdarzenia.

Czym są patrole interwencyjne?

Patrole interwencyjne to działania prowadzone przez pracowników firmy ochroniarskiej, które mają na celu reagowanie na niebezpieczne sytuacje oraz zapewnienie bezpieczeństwa w miejscach objętych ochroną. Pracownicy ochrony są specjalnie przeszkoleni oraz posiadają wszystkie niezbędne zezwolenia do posługiwania się bronią palną i środkami przymusu bezpośredniego. Patrole interwencyjne mogą obejmować m.in. reakcję na alarmy, interwencje w przypadku incydentów, kontrolowanie dostępu do pomieszczeń lub obszarów oraz udzielanie pierwszej pomocy. Celem patroli interwencyjnych jest zapewnienie szybkiej i skutecznej reakcji na sytuacje zagrożenia, co przyczynia się do zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony mienia i osób. Podjazdy grupy interwencyjnej wraz z systemami zabezpieczenia elektronicznego np. monitoringiem wizyjnym z analityką obrazu są optymalną metodą ochrony.

Jak szybko pojawi się patrol interwencyjny w przypadku alarmu?

Czas reakcji patrolu interwencyjnego zależy od wielu czynników, takich jak: odległość do miejsca zdarzenia, liczba dostępnych patroli, a także stopień zagrożenia. Przede wszystkim, patrol interwencyjny jest wysyłany tak szybko, jak to możliwe, aby zapewnić bezpieczeństwo i zareagować na sytuację w sposób jak najbardziej efektywny. Patrol interwencyjny po otrzymaniu alarmu wyrusza natychmiast do miejsca zdarzenia. Ochroniarze są w stanie pojawić się na miejscu zdarzenia w przeciągu kilku minut. W zależności od usytuowania obiektu chronionego i odległości najbliższego patrolu przyjazd może zająć do kilkunastu minut. W międzyczasie mogą zostać powiadomione służby ratunkowe. Aby zminimalizować czas oczekiwania na przyjazd przez nasz patrol, posiadamy kilka jednostek w ciągłym ruchu. Dzięki temu czas dojazdu patrolu interwencyjnego w Warszawie skraca się do minimum.

W jakim przypadku przyjeżdża patrol interwencyjny?

Patrol interwencyjny przyjeżdża wtedy, gdy wystąpi sytuacja wymagająca natychmiastowej reakcji. Do takich sytuacji zaliczyć możemy:

  • włamanie,
  • wtargnięcie,
  • napad,
  • akty wandalizmu,
  • zakłócenie porządku.

Patrole wyposażone są środki przymusu bezpośredniego oraz paralizatory. Pracownicy posiadają upoważnienie do ujęcia sprawców do czasu przyjazdu służb mundurowych, a także do zabezpieczania śladów i dowodów.

Zapraszamy do kontaktu z naszą agencją ochrony w celu omówienia szczegółów.

Potrzebujesz szczegółowej informacji, wyceny dopasowanej do potrzeb? Masz pytania lub wątpliwości?

Zostaw nam
swój kontakt

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.ochrona-got.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OCHRONA-GOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, 01-402 Warszawa, Erazma Ciołka 13 -1, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem ochrona@ochrona-got.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny