Szybki kontakt

Potrzebujesz szczegółowej informacji, wyceny dopasowanej do potrzeb ... Zostaw kontakt
Invalid Input
Invalid Input
lub zadzwoń na numer:

22 8377010

Polska branża ochrony przygotowuje się do wprowadzenia minimalnej kwoty wynagrodzenia za pracę oraz minimalną stawkę godzinową. Stawka minimalna za jedną godzinę od 01.01.2017 wynosić będzie trzynaście złotych brutto dla pracownika ochrony. Spowoduje to znaczący wzrost kosztów ochrony dla klientów firm ochroniarskich, wielu z nich będzie zmuszonych do rezygnacji z ochrony stacjonarnej i zastąpienia jej innym tańszym i równie skutecznym systemem zabezpieczenia mienia. Jeśli w Państwa firmie pracownik ochrony nie zamyka i otwiera drzwi i bram i nie wydaje kluczy, to mamy dla Was takie rozwiązanie, a mianowicie WIDEO OBCHODY on-line. Jak to działa?

Monitoring wizualny

Montoring wizualny – jak to działa?

Nasza firma ochroniarska proponuje montaż nowoczesnych systemów monitoringu wizualnego. Dzięki temu obchody będą dokonywane przez pracownika ochrony przebywającego w Centrum Monitorowania Alarmów i Dozoru Wizyjnego. Wykorzystywane są do tego celu kamery zainstalowane na Państwa obiekcie, a ich obraz jest udostępniony poprzez Internet stacji monitorowania. Dyżurny co określony czas ma do wykonania wideo obchód (do szczegółowego ustalenia np.30-90 min) po obrazach kamer z Państwa obiektu. Obraz z każdej kamery musi zostać skontrolowany i odznaczony. Dodatkową funkcjonalnością będzie możliwość podglądu obrazu z poprzedniego prawidłowego obchodu celem porównania z aktualnym obrazem. Jeśli operator zauważy zdarzenie zagrażające chronionemu mieniu, to wysyła w to miejsce patrol interwencyjny. Wykorzystując sprzęt zgodny z naszym systemem możemy dodatkowo wdrożyć funkcjonalność detekcji ruchu, która będzie zwracać uwagę dyżurnego na wykryty ruch na obiekcie w czasie, gdy będzie realizował inne zadania. Funkcja ta może być aktywna w wybranych godzinach np. 22-6 i dla wybranych kamer. System ten może być integrowany z systemami sygnalizacji włamania i napadu. Dzięki takiemu połączeniu po otrzymaniu sygnału włamania z systemu alarmowego dyżurny może sprawdzić na kamerach stan obiektu i podjąć odpowiednie działanie.

Nasz System daje możliwość Klientowi również podglądu kamer poprzez specjalną aplikacje na Ios/Android lub przez WWW.

 

Telewizja dozorowana – najważniejsze korzyści:

Jakie korzyści daje cyfrowa telewizja dozorowa?

  • oszczędność finansowa - system może zastąpić bezpośrednią ochronę fizyczną lub ograniczyć jej liczbę,
  • oszczędność czasu - możliwość zdalnej kontroli działania firmy za pośrednictwem łącza internetowego podniesienie wydajności pracy pracowników i zapobieganie kradzieży w firmie,
  • możliwość identyfikacji osób i pojazdów obserwowanych przez kamery.

Kalkulacja cenowa systemu Monitoringu wizyjnego z wideo obchodami będzie uzależniona od ilości kamer.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.